Nemzetközi és belföldi,
hűtős és ponyvás szállítmányozás

RBT Europe

Karrier

Tekintse meg aktuális állásajánlatainkat.
Amennyiben felkeltette érdeklődését egy pozíció, küldje el pályázatát online jelentkezési felületünkön.

Nyitott pozícióink

Fuvarszervező

Lelkes, tapasztalt fuvarszervező kerestetik!

Feladatok:

Nemzetközi és belföldi fuvarok szervezése

Kapcsolattartás ügyfelekkel, fuvarozókkal, kamionsofőrökkel

Problémák hatékony megoldása

Új partner-alvállalkozói kör kialakítása

Árajánlatok készítése

Adminisztrációs feladatok

Jelentkezési feltételek:

Minimum 2-3 év fuvarszervezési tapasztalat

Minimum középfokú végzettség

Legalább 1 idegen nyelv középfokú ismerete - elsősorban angol vagy német

Felhasználói szintű Microsoft Office Word, Excel, Outlook ismeret

Kiváló szervező és kommunikációs készség

Önálló, megbízható munkavégzés

Előny:

Meglévő szállítmányozói kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

Versenyképes, teljesen bejelentett, fix fizetés

Barátságos, kellemes munkahelyi légkör, jó hangulat

Emberi bánásmód, tisztelet és megbecsülés, együttműködő főnök

Fiatalos, lendületes, összetartó csapat

Hosszú távú, határozatlan idejű munkalehetőség

Teljes munkaidő, hétfő-péntek 8:00-17:00 (1 óra szünettel)

A munkavégzéshez szükséges számítógépet és eszközöket biztosítjuk

Mikró, hűtő, kávéfőző, mosogatógép, jól felszerelt konyha, légkondicionált iroda

Víz és gyümölcslé fogyasztás, gyümölcsnap

Üzemorvosi vizsgálatot biztosítjuk

Dinamikusan fejlődő cég

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkaadó cég neve, profilja:

RBT EUROPE KFT. - nemzetközi és belföldi szállítmányozási vállalat

Munkavégzés helye:

1054 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 48.

Várjuk fényképes, leinformálható önéletrajzod e-mailben.

Kizárólag azokat a jelentkezőket tudjuk figyelembe venni, akik több éves fuvarszervezői gyakorlattal rendelkeznek.

Kérjük, amennyiben nem dolgozott még fuvarszervezőként, ne jelentkezzen!

Az üzenet tárgya legyen: „Fuvarszervező”

E-mail címünk: rbt@rbteurope.com

Önéletrajz feltöltése
Önéletrajz (csak .pdf, .doc, .docx formátum, max. 1,5 MB):
Fájl kiválasztása
Időtúllépés
Lejárt munkamenet